O projektu

Rezidence Centrum Radotín je novým společným projektem rezidenčního developera Doma je Doma a společnosti VCES Property Development. Klientům nabídne celkem 68 bytových jednotek a 6 řadových rodinných domů.

Díky svému umístění nabídne perfektní dopravní dostupnost, a vy se tak během 2 minut chůze dostanete na vlakovou stanici. Odtud je to vlakem pouhých 8 minut na Smíchovské nádraží a 16 minut přímo na Hlavní nádraží.

Architektonické pojetí rezidence plně respektuje nejen okolní krajinu, ale i současné náročné požadavky klientů na pohodlné bydlení. Vnitřní prostory jsou detailně promyšlené tak, aby byl využit jejich maximální potenciál. Při návrhu jednotlivých bytových jednotek se bral ohled na cílovou skupinu obyvatel, kteří zde budou žít a jejich potřeby. Většinu nových obyvatel projektu budou tvořit rodiny s dětmi. S ohledem na tuto skutečnost je průměrná velikost bytů s dispozicemi 3+kk 78 metrů čtverečních. U bytů 4+kk je to téměř 103 metrů čtverečních. Z těchto čísel a půdorysů jednotek je patrné, že cílem autorů projektu bylo vytvořit dostatek prostoru pro všechny členy rodiny a vytvořit tak klidné a pohodlné bydlení pro celou rodinu.

Projekt nabízí několik bytů 1+kk s velkorysou průměrnou užitnou plochou 34,7 metrů čtverečních, která umožnuje plnohodnotné bydlení pro jednu osobu nebo mladý bezdětný pár. Přes polovinu bytů v projektu tvoří jednotky 2+kk o průměrné ploše 53,5 metrů čtverečních, které mohou díky své dostatečné podlahové ploše obytných místností splňovat funkci bydlení pro mladou rodinu s jedním dítětem.

Všechny bytové jednotky mají buď předzahrádku, terasu nebo balkon, díku tomu umožňují majitelům bytů spojení bydlení s okolím a zelení., Vhodným architektonickým návrhem projektu byly terasy a balkony navrženy tak, aby poskytovaly maximální soukromí.  Při návrhu projektu se myslelo i na majitele automobilů. Aby nedocházelo k omezování zelených ploch v okolí projektu na úkor parkování vozů, má většina bytů k dispozici podzemní parkovací stání v suterénů  Rezidence Centrum Radotín.

Všechny byty Rezidence Centrum Radotín jsou díky umístění v srdci vybavené a vyhledávané lokality, prostorným dispozicím a kvalitnímu zpracování projektu dobrou investicí do budoucna. Noví obyvatelé zde najdou vše, co si moderní doba žádá společně s přírodou za okny.

Rezidence Centrum Radotín se stane vaším skutečným domovem!

Vyberte si svůj nový domov ještě dnes v našem CENÍKU.