O developerovi

Rezidence Centrum Radotín je společným projektem rezidenčního developera Doma je Doma a společnosti VCES Property Development. Rádi bychom vám obě společnosti ve zkratce představili.

Doma-je-Doma

Společnost Doma-je-Doma je rezidenční developerskou společností, která má na svém kontě několik úspěšně zrealizovaných projektů. Mezi ty nejvýznamnější patří například výstavba 150 řadových rodinných domů a parku Ořešín v rámci projektu Vilky Buštěhrad. Další významnou referencí je projekt Lidická Alej, který svou unikátní architekturou v souladu s historickou výstavbou v Lidicích. Další referencí společnosti Doma-je-Doma bude nově vznikající projekt Rezidence Centrum Radotín, kde Doma-je-Doma uplatní své mnohaleté zkušenosti s rezidenční výstavbou.

VCES

Skupina VCES je stavební a developerskou skupinou působící na českém trhu již od roku 1991. Veškeré developerské projekty realizuje pomocí své dceřiné společností VCES a.s. která se svým podílem na trhu  řadí do první desítky stavebních dodavatelů v České republice. Společnost se základním kapitálem 250 mil. Kč disponuje značnou stavební kapacitou, umocněnou rozvinutou vnitřní dělbou práce. Skupina VCES dále úspěšně realizovala a prodávala přes tisíc bytových jednotek v Praze (např. Projekt Harfa) nebo v krajských městech jaké jsou Olomouc, Hradec Králové a Pardubice. Od roku 2005 je jediným akcionářem koncernu VCES francouzská skupina Bouygues Construction, která je druhou největší stavební skupinou na světě. Díky své matce těží skupina VCES z know-how stavebního lídra a poskytuje svým zákazníkům silné garance provedení.  

Cílem obou společností je profesionálně odvedená práce. Prioritou je přitom lidský přístup, díky kterému je dosaženo těch nejlepších výsledků a především spokojenosti zákazníka.