Standardy

Okna

Dobře si uvědomujeme, že okny uniká největší množství tepla z bytu. V projektu jsme zvolili plastová okna s izolačním dvojsklem. Zasklení pavlačí je tvořeno rámovým systémem AluCombi nebo bezrámovým systémem AluFlexi.

Vstupní bytové dveře

Plastové, bezpečností třída 2, protipožární, plné, hladké, ocelová zárubeň, povrch CPL.

Interiérové dveře

Vizitkou každého bytu jsou dveře. Interiérové jsou ve standardním provedení dřevěné, plné, foliované s obložkovou zárubní – zn. SAPELI ELEGANT. Do sklepních kójí náleží ocelové plné s ocelovými zárubněmi – opět zn. SAPELI ELEGANT.

Obklady, dlažba

Podlahová krytina musí být atraktivní i praktická. Proto jsme pro vás vybrali keramickou dlažbu RAKO SAMBA (koupelny, WC) a TAURUS (předsíně, šatny, chodby, společné prostory, zakryté balkony). Keramický obklad RAKO SAMBA (koupelny, WC). Pro nezakryté pavlače a terasy jsme zvolili betonové dlaždice.

Sanita

Standardní vybavení sanity zahrnuje kvalitní keramiku zn. JIKA a baterie téže značky.

Podlahy

Součástí standardního vybavení jsou plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech a kk, keramická dlažba v koupelně, předsíni a chodbách. V parkingu je navržena epoxidová stěrka.

Svislé vnitřní dělící příčky

Příčky v bytech tvoří Porotherm, mezibytové, nosné i obvodové zase zdivo Vapis.

Sklepní kóje

Sklepní kóje jsou zděné (materiál Ytong).

Slaboproudové rozvody

Ve standardním provedení jsou vypínače a zásuvky ABB TANGO, audio domácí telefon (FERMAX4319 DUOX CITY), domácí LOFT telefon, společná televizní anténa SPAUN a strukturovaná kabeláž v bytě.

Topení

V rámci vytápění jsme samozřejmě mysleli na úspory. Proto je vytápění zajištěno centrální výměníkovou stanicí a deskovými radiátory RADIK s termostatickými ventily. V koupelně je také otopný žebřík RONDO

Veškeré fotografie jsou ilustrační.

Stáhnout podrobné standardy v PDF