Udělejte změnu k lepšímu!

3.8.2015

Máme velkou radost, že se nám podařilo oslovit vás naší kampaní v rámci projektu Rezidence Centrum Radotín. Během ní se nám podařilo prodat již 60% bytů. Další volné byty ještě čekají na své nové majitele.

Rádi bychom vám poděkovali za váš zájem o náš nový projekt Rezidence Centrum Radotín. Přestože „předprodejová kampaň“ již skončila, zájem o byty stále trvá, a za to jsme samozřejmě rovněž rádi. 

Udělejte změnu k lepšímu

Změna bydliště je jedním ze zásadních kroků v našem životě. Člověk si vybírá podle mnoha kritérií. Přemýšlíte při výběru vašeho nového domova, zda si zvolit bydlení ve městě nebo v blízkosti přírody? Nemůžete si stále vybrat a zvolit si prioritu? To ani nemusíte, v našem projektu Rezidence Centrum Radotín naštěstí kompromisy dělat nemusíte. Získáte oboje za velmi příznivou cenu. Dobře si uvědomujeme, že jen málokterá lokalita v hlavním městě dnes může nabídnout bydlení nedaleko malebné přírody, jen za pár minut do centra Prahy a zároveň pár kroků od přírody. Radotín jsme vybrali, neboť jsme přesvědčeni, že je jednou z nich.

Pokud ještě váháte

O tom, že Praha 16 je ideálním místem pro všechny skupiny hledajících, se můžete přesvědčit na stránkách projektu, kde vám nabízíme ne jeden, ale hned 16 pádných důvodů, proč si zvolit bydlení právě v této části metropole, kde se nachází projekt Rezidence Centrum Radotín. Všechny jsou dost přesvědčující k tomu, abyste udělali váš zásadní krok na cestě za lepší budoucností.

Aktuální nabídku volných bytů najdete na www.rezidenceradotin.cz/cenik